Táto stránka používa cookies, aby sme ju mohli postupne vylepšovať a prinášať vám lepšie služby.

Tatranská Štrba sa nachádza na ceste medzi Liptovským Mikulášom a Popradom, pár kilometrov od diaľnice D1 a iba 18 km od medzinárodného letiska Poprad-Tatry. So zvyškom Vysokých Tatier je okrem ciest spojená aj ozubnicovou železnicou.

K apartmánovému domu GOLEM je veľmi jednoduchý prístup priamo z cesty č. 18 (Žilina-Poprad). V Tatranskej Štrbe treba odbočiť na smer Štrbské Pleso a prvou odbočkou doprava. Táto cesta vedie okolo hotela Nezábudka priamo do areálu apartmánového domu. Pri použití diaľnice D1 treba zísť na diaľničnom výjazde Štrba a pokračovať smerom na Štrbské Pleso do Tatranskej Štrby.

Vo vzdialenosti 10 minút chôdze od apartmánového domu je medzinárodná rýchliková železničná stanica, odkiaľ sa dá pohodlne dostať zubačkou priamo na Štrbské Pleso.

Súhlasím s tým, že informácie zhromaždené týmto formulárom budú uložené v databáze za účelom spracovania mojej žiadosti.
V súlade s „Všeobecným nariadením o ochrane údajov“ si môžete uplatniť svoje právo na prístup k vašim údajom a ich opravu. cez kontaktný formulár.
* Povinné pole

APARTMÁNOVÝ DOM GOLEM

Rekreačná 1541,
      Tatranská Štrba
      059 41

info@golemstar.sk