Táto stránka používa cookies, aby sme ju mohli postupne vylepšovať a prinášať vám lepšie služby.

Apartmány hotelového štandardu sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v Apartmánovom dome GOLEM, nachádzajúcom sa v pokojnej časti atraktívnej podtatranskej osady Tatranská Štrba.

Výborná poloha ubytovania uprostred očarujúcej prírody Tatier je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, turistiky a rekreácie. V blízkosti ubytovania môžu navyše hostia využívať služby reštaurácie, tenisové kurty, cvičný lyžiarsky vlek alebo stanicu tatranskej električky s možnosťou vyvezenia sa na Štrbské Pleso.

V apartmánoch F6 a G6  je útulná spálňa s manželskou posteľou (F6 s manželskou a samostatnou posteľou) a príjemná spoločenská časť s posedením, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami (karty, kocky), ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou (elektronická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, malý kávovar, smart TV, chladnička s mrazničkou). Gauč nachádzajúci sa v spoločenskej časti apartmánu je zároveň využiteľný pre pohodlné prespanie dvoch osôb. K výbave apartmánov patrí taktiež CD/DVD prehrávač, bezplatné WiFi pripojenie na internet a slnečný balkón s dychberúcim výhľadom na Tatry. Kým apartmán F6 je zariadený klasickým balkónom, v apartmáne G6 je balkón francúzsky. Samozrejmosťou sú vlastné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Štúdio F5 poskytuje manželskú posteľ, možnosť jednej prístelky, kreslá, televízor a balkón. Kuchynský kút je vybavený základnými spotrebičmi vrátane chladničky, elektrickej varnej dosky, mikrovlnnej rúry a rýchlovarnej kanvice. V kúpeľni nájdete sprchovací kút a toaletu.

V exteriéri si spolu s priateľmi a rodinkou posedíte pri opekaní dobrôt na ohnisku. V prípade potreby si Vaše lyže či bicykle uschováte v samostatnom odkladacom priestore, ktorý je súčasťou apartmánového domu. Autá môžete zaparkovať priamo na vyhradenom parkovisku pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!